Socialno šibkim družinam podarili prehrambene pakete

December je mesec praznovanj in obdarovanj. Tega se zavedamo tudi v Rotary klubu Martjanci, zato smo 22. decembra 2015 v sodelovanju z družbo 13 M in Proconi, v Trgovsko logističnem centru podjetja 13 M v Markišavcih razdelili prehrambene pakete petnajstim socialno šibkim družinam iz območja Pomurja. Vrednost paketov je ocenjena na 1000 evrov.

V tej dobrodelni akciji so sodelovali zaposleni iz podjetja 13 M, ki so se v decembru 2015 nesebično odrekli nadomestilu za svoje malice in denar namenili v dobrodelnost.

Akcijo so podprli tudi vodilni iz podjetja Proconi iz Murske Sobote, ki so socialno ogroženim družinam podarili izdelke blagovne znamke Pogrej in Pojej.

Pomoč socialno šibkim družinam v obliki prehranbenih paketov v prazničneme mesecu decembru poteka že četrto leto zapored.

S to dobrodelno akcijo smo v teh prazničnih dneh ljudem v stiski zagotovo pričarali nekaj prazničnega vzdušja in radosti.