Potrebujemo vašo pomoč

Pomagate oz. darujete lahko na več načinov. Rotary klub Martjanci bo vsa zbrana sredstva v celoti namenil za pomoč socialno šibkim in ogroženim, zlasti mladim.

1. NAMENITE DEL DOHODNINE V HUMANITARNE NAMENE
Država je z Zakonom o dohodnini dala možnost, da posameznik 0,5 % dohodnine, katero mesečno delodajalec za svojega delavca nakazuje v državni proračun, kot donacijo nameni tistim, ki imajo najmanj. Tako lahko donirate Rotary klubu Slovenije, ki ima status humanitarne organizacije ter s tem podprete izvedbo našega programa. Vaša odločitev za vas ne predstavlja dodatne finančne obremenitve; potrebno je le izpolniti obrazec-1 (ali obrazec-2) ter ga poslati na naš naslov ali pristojni Davčni urad.

2. NAKAZILO NA TRANSAKCIJSKI RAČUN
Prosimo vas, da nas v okviru svojih zmožnosti podprete in prispevate na:
Transakcijski račun: SI56 0510 0801 1709 444 (odprt pri banki ABANKA d.d.)
BIC: ABANSI2X
Referenca: 00 – 99
Koda namena: CHAR (dobrodelno plačilo)
Namen: Dobrodelni prispevek
Naslov prejemnika: Rotary klub Martjanci – Slovenija, Martjanci 32, 9221 Martjanci

Za dodatne informacije in pojasnila smo vam na voljo na elektronskem naslovu info@rotary-martjanci.si.

Za vašo podporo se vam v imenu prejemnikov donacij in vseh rotarijcev iskreno zahvaljujemo.